Strážný

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Strážný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: min. střední vzdělání s výučním listem, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby, svéprávnost, občanství ČR. Výkon služby v jednosměnném, dvousměnném, třísměnném nebo nepřetržitém režimu služby.
Nabízíme: 30 dnů dovolené v kalendářním roce, příspěvek na stravování, lékařská péče, kulturní a sportovní vyžití, posilovna, sauna, rodinné a dětské rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP, ubytování na ubytovně VS ČR ve Stráži p. R., možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí.
První kontakt možný emailem, telefonicky nebo osobně na adrese Věznice Stráž pod Ralskem, Máchova 260, Stráž pod Ralskem v pracovní dny od 6:30-15:00 hod.
Pozice je vhodná i pro absolventy!
Volné místo strážný pro lokalitu Stráž pod Ralskem.