Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Programátor webových aplikací

Pracovní místo ( Programátor webových aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Biskupské nám. č.p. 842/1, Olomouc.
Požadujeme:
- znalost programování webových aplikací - HTML, CSS, JavaScript
- schopnost analytického myšlení, ochotu učit se nové věci
- pracovitost, flexibilitu, komunikační schopnosti, týmovou spolupráci
- znalost technologií MVC, C#, SQL, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Technolog-programátor - příprava technologických postupů - příprava a odlaďování programu - volba nářadí a nástrojů včetně sledování nákladů a vyhodnocování spotřeby - spolupráce s nadřízeným výroby při přijímání nových zakázek a projektů
KVS EKODIVIZE a.s. Dvorce, Opavská 272, Plný úvazek, Inzerováno dnes

CNC PROGRAMÁTOR STROJŮ A11 a:12/12/2017 - zkušenosti s programováním CNC strojů, - znalost CAD/CAM systémů - v programu SolidWorks, - orientace v technických výkresech, samostatnost, pečlivost, - odborné práce při obrábění na CNC strojích. Výhody: zvláštní prémie, ...
TECHNOSVAR a.s. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Technolog - programátor CNC místo výkonu práce : Krnov, Bruntálská 5 Zpracovává technologické postupy - programy a normy času na opracování dílců a provádí jejich zpětnou kontrolu. Provádí optimalizaci výrobních procesů-odladění prvního kusu. Specifikuje nářadí a přípravky, ...
Armaturka Krnov, a.s. Krnov, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit