Autoelektrikáři servisu osobních automobilů

Pracovní místo ( Autoelektrikáři servisu osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba: Po-Pá 7:00 - 15:30 hod.
Výhody: příspěvek na stravování
Volné místo autoelektrikáři servisu osobních automobilů pro lokalitu Tečovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

automechanik - autoelektrikář PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem - vyučení v oboru, praxe v oboru podmínkou, ŘP sk. B, PD: 7:00-15:30 hod. - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.) Volné místo automechanik - autoelektrikář pro lokalitu Bystřice pod ...
Josef Gořalík Bystřice pod Hostýnem, Inzerováno před 2 dny

Autoelektrikář z.: 6.6.2018, 17.7.2018 osobní kontakt út: 9:00 - 12:00 Nástup ihned! Hlavní náplň - nákladní a přípojná vozidla, výhodou ŘP. sk. B, C. Není nutné vyučení v oboru - zaučíme. Info - tel.: 603 293 378, e-mail: autoservis.lichnovsky@gmail.com Volné ...
Lichnovský s.r.o. Kopřivnice, Inzerováno před 4 dny

Autoelektrikář, autotronik Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 350/31, Olomouc. Požadavky: řidičský průkaz min. sk. B (další skupiny výhodou), praxe v oboru, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, aktivní přístup. Nabízíme: dlouhodobou ...
NISCAR Olomouc, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 5 dny