Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Autoelektrikář

Pracovní místo ( Autoelektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
- Provádění diagnostiky, seřizování a oprav elektrických a elektronických systémů autobusů, nákladních a přípojných vozidel.
- Znalost práce s diagnostickými přístroji.

Očekáváme:
- Vyučení/maturita v oboru autoelektrikář nebo autotronik nebo příbuzném oboru.
- Fyzická zdatnost a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

AUTOELEKTRIKÁŘ, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs. Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl.
Grafton Recruitment s.r.o. Slaný, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Automechanik, mzda až 45 000 Kč/měs.– LODĚNICE Jsou auta Vašim koníčkem? Jste vyučen v oboru? Máte zkušenosti jako automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik? Tak nám zašlete Váš životopis! Vaší náplní práce bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Loděnice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Automechanik/autoelektrikář, mzda až 45 000 Kč/měs. Jsou auta Vašim koníčkem? Jste vyučen v oboru? Máte zkušenosti jako automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik? Pošlete nám svůj životopis. Jako Automechanik/Autoeletrikář/Diagnostik budete mít na starost:
Grafton Recruitment s.r.o. Nýřany, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit