REFERENT/-KA REALIZACE PRODEJE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA REALIZACE PRODEJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou; nástup dohodou; pružná pracovní doba; místo výkonu práce Hradec Králové
- Požadujeme: vzdělání SŠ, komunikativní znalost AJ, (znalost dalšího jazyka vítána), praxe v oblasti logistiky výhodou, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti.
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ty
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: rubena.personal@trelleborg.com
Volné místo referent/-ka realizace prodeje pro lokalitu Hradec Králové.