Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice

Zdravotní laborant/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: SŠ vzdělání - obor: zdravotní laborant, znalosti v oboru klinické biochemie a hematologie, registraci v oboru zdravotní laborant, schopnost pracovat samostatně, delší praxe v oboru výhodou, morální a občanskou bezúhonnost - výpis z Rejstříku trestů. Nabízíme: zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, pracovní doba Po - Pá 7:00 - 15:30 (pohotovost se neslouží), možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké bonusy (možnost ubytování, penzijní připojištění, stravování s příspěvkem, zaměstnavatele v areálu nemocnice, kulturní akce v areálu PNHoB, 6 týdnů dovolené).
Nástup možný ihned, případně dohodou.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz, případně nás kontaktujte na telefonu: 416 808 211-Bc.Hanikýřová
Volné místo zdravotní laborant/ka pro lokalitu Horní Beřkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zdravotní laborant/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice
Ulice: Podřipská 1
Město: Horní Beřkovice
PSČ: 411 85

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Stella Hanikýřová
E-mail: Bc. Stella Hanikýřová
Telefon: +420 416 808 211

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice