OPERÁTOR/-KA VÝROBY - PRACOVNÍK/-ICE ODBĚRU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VÝROBY - PRACOVNÍK/-ICE ODBĚRU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 1070/75a, 500 03 Hradec Králové 3

- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz, práce ve 12 hodinových směnách (krátký/dlouhý týden)
- Náplň práce: odebírání hotových výrobků z linky; řešení případných mechanických problémů; drobná údržba; úklid výrobního prostoru
- Požadujeme: minimálně základní vzdělání; ochota pracovat, zodpovědnost, manuální zručnost, dochvilnost
- Nabízíme: práci v rostoucí firmě, s dobrým jménem a kvalitním výrobkem; budete-li pracovití, ochotní a schopní růst, umožníme Vám to (platově i pozičně); nabízíme Vám stabilní práci; přesčasy proplácíme; stravenky v hodnotě 70 Kč; příspěvek na dopravu až 1000 Kč; příspěvek 300 Kč/měsíčně na penzijní pojištění; benefitní body
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem, telefonicky nebo osobně. Kontaktní osoba: Mgr. Jana Pardusová, tel.: 731 420 614, e-mail: pardusova@technistone.cz
Volné místo operátor/-ka výroby - pracovník/-ice odběru pro lokalitu Hradec Králové.