Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Servisní technik/čka

Pracovní místo ( Servisní technik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Moravskoslezský kraj
Uchazeči mohou zasílat životopisy na bartalatsledovanipaliva.cz
Kontakt pouze emailem.

Pracovní náplň nabízené pozice:
Montáž GPS jednotek a další elektroniky do vozidel a strojů.

Požadujeme:
-Základní znalosti pravidel elektroinstalace
-Znalosti práce na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

konstruktér technolog místo výkonu práce Záchlumí č.p. 103 349 01 Stříbro tvorba a editace výkresové dokumentace v autocad solidworks modelování v 3D vysoké pracovní nasazení obor strojírenství samostatnost Volné místo konstruktér technolog pro lokalitu Záchlumí.
ONO PRODUKT, s.r.o. Záchlumí, Inzerováno před 2 dny

Technický/á konzultant/ka Pracoviště: J. Šavla 1271/12, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00 Kontakt: e-mailem: sekretariat@sectron.cz Pracovní náplň – technická podpora zákazníkům při výběru a implementaci bezdrátových modulů a zařízení; návrh technického řešení pro zákazníky, ...
SECTRON s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Svářeč místo výkonu práce Záchlumí č.p. 45 349 01 Stříbro - vzdělání technického směru - znalost čtení technické (výkresové) dokumentace - schopnost práce dle technické dokumentace - platné svářečské oprávnění (dle ČSN 05 0705 nebo EN ISO 9606-1 a ...
OK Záchlumí, a.s. Záchlumí, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit