Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- ŘP sk. B
- platnou zkoušku z vyhlášky č. 50/1978 Sb.
Volné místo elektrikář pro lokalitu Zlonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Elektrikář Místo výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly Požadujeme: vyučení v oboru a praxe v oboru výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, časová flexibilita a ...
Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. Mýto, Inzerováno včera

STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI Hledáme samostatného instalačního elektrikáře s orientací v projektové dokumentaci, schopného pracovat v kolektivu POŽADUJEME: časovou flexibilitu, znalost v oboru, platné osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., § 6, ...
ELMOSEIN.cz s.r.o. Most, Inzerováno před 2 dny

Zámečník Místo výkonu práce je Ústecký kraj, Praha + Středočeský kraj Požadujeme: - ŘP sk.B - vyučen v oboru, praxe min. 2 roky - svářečský průkaz (elektrika - základ, plamen, řezání autogen, TIG svařování) - vazačský průkaz Nabízíme: - stravenky, - ...
LUTOPOL s.r.o. Duchcov, Inzerováno před 2 dny