Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- ŘP sk. B
- platnou zkoušku z vyhlášky č. 50/1978 Sb.
Volné místo elektrikář pro lokalitu Zlonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Stavební a provozní elektrikáři předem tel. kontakt Volné místo stavební a provozní elektrikáři pro lokalitu Praha.
Lom Centrum Construct s.r.o. Praha, Inzerováno včera

ELEKTRIKÁŘI ELEKTRIKÁŘI - Místo výkonu práce: Beroun. Požadavky: vyučení v oboru elektrikář, vyhláška č.50. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou, po 1,5 roce na dobu neurčitou. Náplň práce: příprava, montáž a kompletace el. ...
AUGUR-kovo spol. s r.o. Beroun, Inzerováno před 2 dny

Elektrikář Práce pro zahraniční klientelu, znalost ruského, vietnamského nebo anglického jazyka výhodou, čtení výkresů, el. vyhláška 50 §9, platná elektrotechnická kvalifikace 50/78, praxe v oboru min 2 roky, ŘP sk. B, zahraniční cesty - bydlení zajištěno V ...
ALARIFE s.r.o. Teplice, Inzerováno před 3 dny