Bourač masa - řezník

  • Brno

Pracovní místo ( Bourač masa - řezník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky od 9:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem
Vaše práce bude:
příjem, skládání a manipulace s vepřovými půlkami a hovězími čtvrtěmi
uskladnění přijatého masa v chladírnách
úprava masa pro výsek a balení
třídění masa pro výrobu
Požadujeme:
vyučení v oboru ( není podmínkou )
praxe výhodou
zodpovědnost, spolehlivost
jednosměnný provoz (plánujeme dvousměnný režim)
potravinářský průkaz
Nabízíme:
dlouhodobé zaměstnání ve stabilní, české společnosti
platové ohodnocení 20.000- 30.000,- Kč dle zařazení
práce v jedno či dvousměnném provozu
stravování na pracovišti
možnost nákupu firemních produktů za režijní ceny
firemní akce
příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce, nákup firemních produktů za firmní ceny
souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo bourač masa - řezník pro lokalitu Brno.