JIPOCAR Obaly, s.r.o.

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Střítež u Jihlavy.
Manipulace se zbožím, zakládání do regálových systémů, práce se scannerem.
Zajistíme školení na VZV.
První kontakt e-mailem.
Volné místo řidiči vysokozdvižných vozíků pro lokalitu Střítež.

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 07. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči vysokozdvižných vozíků

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: JIPOCAR Obaly, s.r.o.
Ulice: 3
Město: Střítež
PSČ: 588 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Martina Gregarová
E-mail: martina.gregarova@jipocar.cz
Telefon: +420 567 575 193

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIPOCAR Obaly, s.r.o.