Fatra, a. s. DISPEČER ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ

DISPEČER ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: obsluha a kontrolní prohlídky elektrorozvoden vysokého napětí a jiných energetických zařízení.
Požadujeme: SŠ/vyučen v oboru elektro; platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6 bez omezení napětí; základní znalost práce na PC;
samostatnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita.
Nabízíme: zázemí a profesní seberealizaci v silné výrobní plastikářské společnosti; výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (např. 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na závodní stravování, náborový příspěvek); místo výkonu práce Napajedla.
Volné místo dispečer energetických zařízení pro lokalitu Napajedla.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DISPEČER ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika
Pozici nabízí: Fatra, a. s.
Ulice: třída Tomáše Bati 1541
Město: Napajedla
PSČ: 763 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blanka Hrabinová
E-mail: Blanka Hrabinová
Telefon: +420 577 502 225

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fatra, a. s.