Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DISPEČER ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Pracovní místo ( DISPEČER ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: obsluha a kontrolní prohlídky elektrorozvoden vysokého napětí a jiných energetických zařízení.
Požadujeme: SŠ/vyučen v oboru elektro; platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6 bez omezení napětí; základní znalost práce na PC;
samostatnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita.
Nabízíme: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

DISPEČER/KA MALOOBCHODU Optimalizace tras, manuální dispečink, tisk a rozdělení nákladů pro rozvoz. Komunikace s interními i externími dopravci, řešení nestandardních situací a efektivní koordinace a vytěžování všech vozidel. Komunikace se zákzaníky a dodavateli. Kontrola ...
TEKOO spol. s r.o. Uherský Brod, Inzerováno před 2 dny

Obchodní koordinátor/ ka pro anglicky mluvící země Náplň práce: velmi úzká spolupráce v týmu s Key Account Managerem; zajišťování každodenní komunikace se zákazníky; kontrola zakázek ve výrobě; řešení: poptávek, nabídek, objednávek a jejich překlady; komunikace uvnitř firmy: technologie, dispečink, ...
GRASPO CZ, a. s. Zlín, Inzerováno před 4 dny

Dopravní dispečeři Vytěžování plachtových dodváek do 3,5 tuny. Praxe podmíkou, znalost cizího jazyka výhodou. V případě osobní schůzky telefonická domluva předem nutná. Volné místo dopravní dispečeři pro lokalitu Uherský Brod.
Petřík Miroslav Uherský Brod, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit