VA & JA TABÁK, s.r.o.

Skladníci - distributoři zboží

Odeslat

Pracovní náplň
Zaměstnavatel požaduje: fyzickou zdatnost, praxe s manipulačními vozíky výhodou
Náplň práce: Denní příjem rychloobrátkového zboží. Naskladňování zboží do skladových pozic. Denní inventurní činnost. Vyskladňování zboží dle dodacích listů. Manuální práce ve dvousměnném provozu.Jde o fyzicky náročnou práci.
Nabízené výhody: Práce v zázemí stabilní společnosti, mobilní telefon,
První kontakt: telefonicky od 9-15hod. 571759756 nebo osobně v místě výkonu od 9-15hod. Životopisy zasílejte na e-mail: valek@vajatabak.cz
ov.5.1.18
Volné místo skladníci - distributoři zboží pro lokalitu Dolní Bečva.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladníci - distributoři zboží

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: VA & JA TABÁK, s.r.o.
Ulice: 20
Město: Dolní Bečva
PSČ: 756 55

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radim Válek
E-mail: Radim Válek
Telefon: +420 571 759 756

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VA & JA TABÁK, s.r.o.