SPA Resort Lednice s.r.o.

FYZIOTERAPEUT SPECIALISTA

Odeslat

Pracovní náplň
12.10./3.10/20.7.2017 - fyzioterapeut specialista. Min. VOŠ, práce fyzioterapeuta s registrací dle zák. 96/2006 Sb., praxe a odborné kurzy výhodou (spirální stabilizace dle Smíška, Mojžíšková, manuální lymfodrenáž...). Vhodné i pro absolventy. Ubytování není k dispozici. KONTAKT: Michlovská Adéla, e-mail: balneo@lazne-lednice.cz
Místo výkonu práce: Lednice
Volné místo fyzioterapeut specialista pro lokalitu Lednice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FYZIOTERAPEUT SPECIALISTA

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: SPA Resort Lednice s.r.o.
Ulice: Břeclavská 781
Město: Lednice
PSČ: 691 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adéla Michlovská
E-mail: Adéla Michlovská

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPA Resort Lednice s.r.o.