Auto color Design s. r. o.

Automechanik osobních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
vzdělání a praxe v oboru oprav automobilů je podmínkou
Volné místo automechanik osobních automobilů pro lokalitu Bruntál.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik osobních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Auto color Design s. r. o.
Ulice: Staroměstská 1892
Město: Bruntál
PSČ: 792 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Filip Komůrka
Telefon: +420 554 715 102,602 730 385

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Auto color Design s. r. o.