M.Preymesser logistika, spol. s r.o.

Koordinátor/ka směny

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo e-mailem hr@preymesser.cz.
- SŠ
- znalost logistiky automobilového průmyslu a procesů skladování
- praxe s vedením kolektivu
- ŘP sk. B
- znalost práce na PC
- VZV zkoušky na řízení VZV výhodou
- NJ/AJ výhodou
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- perspektiva profesního a kariérového růstu
- benefity a bonusy v rámci společnosti
- nástup ihned.
Volné místo koordinátor/ka směny pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Koordinátor/ka směny

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
Ulice: 130
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Magdaléna Vidová
E-mail: Magdaléna Vidová
Telefon: +420 494 539 602

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: M.Preymesser logistika, spol. s r.o.