BORCAD Medical a.s.

ZÁMEČNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:29/11/2017
Náplň práce:
- zámečnické práce
- práce s vrtačkou a bruskou
- běžné opravy součástí pomocných strojů a zařízení
- práce s technickými výkresy
Požadujeme:
- SOU technického směru
- velmi dobrou znalost čtení výkresové dokumentace
- uživatelskou znalost práce na PC
- ochotu pracovat ve dvousměnném provoze
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
- práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
- dovolenou navíc
- sick days
- stravenky
- penzijní připojištění
- sportovní a společenské akce
- finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- odměnu za dárcovství krve
- zákonné, odborné a jazykové vzdělání
- příplatky nad rámec zákona
- zvýhodněný tarif u firemního operátora
- nástupní mzdu od 18.500,- Kč + odměny
Kontakt:
- výhradně telefonicky na telefonní číslo uvedené viz. výše od data 1.8.2017
Volné místo zámečník pro lokalitu Fryčovice.

Požadavky
Práce s PC - uživatelská znalost, Jiné - čtení technické dokumentace

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZÁMEČNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BORCAD Medical a.s.
Ulice: 673
Město: Fryčovice
PSČ: 739 45

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Fulková
E-mail: Kateřina Fulková
Telefon: +420 558 640 635

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BORCAD Medical a.s.