Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:9/1/2018
Náplň práce:
- zámečnické práce
- práce s vrtačkou a bruskou
- běžné opravy součástí pomocných strojů a zařízení
- práce s technickými výkresy
Požadujeme:
- SOU technického směru
- velmi dobrou znalost čtení výkresové dokumentace
- uživatelskou znalost práce na PC
- ochotu pracovat ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zámečník Požadujeme: praxi v oboru, dobrá znalost čtení a orientace v technických výkresech, samostatnost, spolehlivost, zručnost, pečlivost. Svářecí průkaz (CO2) výhodou, Nabízíme: motivační příplatky, 13. a 14. plat v závislosti na výsledcích firmy, 3 dny ...
PREST PŘEROV a.s. Přerov, Inzerováno včera

Zámečníci První kontakt: Zašlete životopis na email. ov.20.6.18 Volné místo zámečníci pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
STROZA s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

Zámečník/ce Místo výkonu práce: Ostrava - martinov Své životopisy zasílejte na e-mail: prace@flashsteel.cz Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do týdne od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému ...
Flash Steel Power, a.s. Ostrava, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit