operátor/ka výroby

  • Bitozeves

Pracovní místo ( operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle, Nehasice 1079, Bítozeves
3 směny, noční provoz
Firma zabývající se zušlechťováním oceli působící v zóně Triangle Žatec hledá operátory výroby.
Náplň práce: různorodé činnosti, převážně obsluha, nastavování a drobná údržba automatizované linky v menším kolektivu zaměstnanců (manipulace s materiálem, obsluha výrobní technologie, práce s výrobními daty).
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, ochota pracovat v třísměnném provozu. Praxe ve výrobním závodě pouze výhodou. Zaškolení samozřejmostí.
Nabízíme: stabilní zaměstnání v menší nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu v rámci výrobního týmu, příspěvky na stravování, na dojíždění, dovolená navíc.
Zájemci posílejte životopis na email: nabor@neturen-czech.com, možno donést i osobně nebo volat tel. 415 240 301.
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Bitozeves.