PRACOVNÍK/-ICE ÚDRŽBY - OBSLUHA LISOVACÍHO KONTEJNERU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE ÚDRŽBY - OBSLUHA LISOVACÍHO KONTEJNERU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pracovní poměr na dobu neurčitou, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti - dle domulvy; místo výkonu práce: Hradec Králové - Březhrad
- Náplň práce: obsluha lisovacího kontejneru, třídění odpadů
- Požadujeme: dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, flexibilitu
- Nabízíme: jistota stabilní firmy, nadstandardní pracovní podmínky, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání, rozšíření kvalifikace), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání
- v případě zájmu kontaktujte: Flídr Petr, tel.: 720 412 694 (volat 8:00 - 14:00 hod.), e-mail: petr.flidr@mariuspedersen.cz
Volné místo pracovník/-ice údržby - obsluha lisovacího kontejneru pro lokalitu Hradec Králové.