REFERENT/-KA ODBYTU, OBCHODNÍ REFERENT/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( REFERENT/-KA ODBYTU, OBCHODNÍ REFERENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA ODBYTU, OBCHODNÍ REFERENT/-KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kariera@dek.cz. Bližší informace od 8.00-16.00 hod na tel.:739488027 pí Nalevanková.
Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 20letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou pobočku v Jičíně kolegu/ kolegyni na pozici: Referent odbytu - 20 hodin týdně.

Pracovní náplň:
- Přijímá a realizuje objednávky zákazníků
- Zajišťuje chod prodejny včetně přímého styku se zákazníkem
- Vystavuje a kontroluje příslušné doklady
- Objednává zboží a udržuje stav skladových zásob

Požadujeme:
- SŠ s maturitou (stavební zaměření výhodou)
- Praxe v přímém prodeji výhodou
- Znalost práce na PC
- Zodpovědnou, pozitivní a pracovitou osobnost
- Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
- Zkrácený úvazek na 20 hodin týdně
- Pracovní doba Po-Pá
- Technické a obchodní zaškolení
- Prostředí silné a stabilní firmy
- Nástup možný ihned
- Vhodné i pro absolventy
Volné místo referent/-ka odbytu, obchodní referent/-ka pro lokalitu Jičín.