Konzultant/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Konzultant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
Pro naši pobočku v Brně hledáme nové konzultanty. Jste komunikačně vyspělí, ekonomicky vzdělaní a optimisticky ladění? Pak Vás rádi pozveme do výběrového řízení na pozici Konzultant ekonomického informačního systému. Vaší pracovní náplní bude: Podpora uživatelů systému BYZNYS. Konzultace u zákazníků. Implementace systému. Realizace školení. Analýza problémů a dat

Požadujeme: SŠ/VŠ ekonomického zaměření. Výbornou znalost práce na PC. Znalost účetních, ekonomických a obchodních procesů. Komunikační schopnosti a příjemné vystupování. Odpovědnost, trpělivost, spolehlivost a prozákaznický přístup

Nové posily našeho týmu mohou očekávat: Zajímavou a samostatnou práci. Zaškolení a pravidelné vzdělávání. Zázemí stabilní společnosti. Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Odpovídající mzdové ohodnocení a bonusové složky mzdy. Systém zaměstnaneckých výhod a benefitů, firemní akce

Nabízíme
Pružná pracovní doba, dotované stravování, penzijní připojištění, dotovaná výuka anglického jazyka, až 5 týdnů dovolené
Volné místo konzultant/ka pro lokalitu Brno.