Obchodní manažer/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
Pro naše obchodní oddělení v Brně sháníme nové pracovníky, kteří by byli komunikativní a iniciativní, se smyslem pro plánování. Základem je samozřejmě příjemné vystupování a řidičský průkaz skupiny B. Výhodou jsou legislativní a ekonomické znalosti a zkušenost v oblasti IT/ERP. Hledáme zodpovědného člověka, který dokáže dát práci i něco navíc a je ochotný denně cestovat.
Nabízíme zajímavou a samostatnou práci, zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, bonusové složky mzdy a spoustu zaměstnaneckých benefitů, např. pružnou pracovní dobu, dotované stravování, příspěvek na výuku angličtiny, penzijní připojištění, dovolenou navíc a různé firemní akce.
Volné místo obchodní manažer/ka pro lokalitu Brno.