MISTR/OVÁ VE VÝROBĚ

  • Sušice

Pracovní místo ( MISTR/OVÁ VE VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nádražní č.p.623, Sušice 342 01 Zaměstnanec zajišťuje: Řídí a organizuje činnost výrobní směny v počtu ca 30 ti pracovníků, vyhodnocuje výsledky.
Požadujeme: Vyučení v jakémkoliv oboru, základní znalost PC, organizační schopnosti.
Po zapracování - Nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu, mimořádnou odměnu na letní dovolenou a Vánoce, příplatek na stravování a dojíždění, příplatek za noční směnu 15%, důchodové připojištění, věrnostní odměna, měsíční poukázka FlexiPass, 2 dny zdravotního volna navíc, pracovní místo v Sušici.
Kontaktní osoba: Marie Vaňková tel.376502811,
e-mail: info@spak.cz
Způsob prvního kontaktu: telefonicky každý den od 8:00 hod. - 14.00 hod., e-mailem: info@spak.cz
Volné místo mistr/ová ve výrobě pro lokalitu Sušice.