Fyzioterapeut-ka/ergoterapeut-ka

  • Šumperk

Pracovní místo ( Fyzioterapeut-ka/ergoterapeut-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: provádění fyzioterapeutických postupů klientům s pohybovým postižením

Informace k pracovní pozici:
- Úvazek: 1,00 (dle dohody možnost zkrácení)
- Předpokládaný termín nástupu: co nejdříve

Požadujeme:
- vzdělání - VOŠ, VŠ obor fyzioterapeut nebo ergoterapeut, odborná způsobilost dle zákona
č. 96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povolání
- způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost, trvalý pobyt v ČR
- praxe 3 roky, ŘP B
- samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu a znalost práce na PC
Výhodou:
- zkušenosti s prací s dětmi s pohybovým postižením (DMO, poúrazové stavy) a osobami po CMP
- očkování proti Hepatitidě typu B

Nabízíme:
- smysluplnou a zajímavou pracovní pozici v profesionálním teamu
- zkušenosti, podporu ve vzdělávání, supervize
- možnost seberealizace
- mzdové podmínky: 21.660,- až 27.050,- Kč (dle dosažené praxe v oboru) při úvazku 1,00
benefity společnosti :
- 25 dní dovolené
- 2 dny indispozičního volna v případě nemoci
- stravenky v hodnotě 60,- Kč (zaměstnanec si hradí 27,-)
- možnost ročních odměn
- možnost návštěvy kurzů pořádaných společností (výtvarný, jóga)
- zajištění dalšího vzdělávání, supervizí

Další informace:
Zájemci o pracovní pozici pošlou životopis a motivační dopis Moje představa o činnosti fyzioterapeuta nebo ergoterapeuta v sociální rehabilitaci na kontakt:
Eva Mazáková, personalistka mazakova.eva@pontis.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, o termínu konání budou informováni.
Bližší informace o po