Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje Lékař na transfuzní a hematologické oddělení

Lékař na transfuzní a hematologické oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Benešov
zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, odborná způsobilost
Podnikové stravování, 2 dny zdravotního volna, 5 dní dovolené nad rámec ZP, podpora dalšího vzdělávání, podnikové jesle
Volné místo lékař na transfuzní a hematologické oddělení pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař na transfuzní a hematologické oddělení

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Ulice: Máchova 400
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Zbořilová
E-mail: Petra Zbořilová
Telefon: +420 317 756 554

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje