KONZULTANT/KA PASIVNÍ LINKY

  • Liberec

Pracovní místo ( KONZULTANT/KA PASIVNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- tel. komunikace se zákazníky a pomoc s jejich požadavky
- nabídka služeb
- práce na PC s interním systémem
- drobná administrativa
Očekáváme komunikativní uchazeče, kteří rádi mluví s lidmi, nebojí se práce na PC (základy) a umí česky nebo slovensky (bez vady řeči).
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy (osoby bez předchozí praxe), popř. i matky na mateřské dovolené či osoby zdravotně postižené.
Nabízíme: stravenky v hodnotě 80 Kč (ihned po nástupu), výhodné neomezené tarify, multisportovní karta, dotované občerstvení na pracovišti, masážní koutek, odměny za doporučení nového kolegy, propracovaný bonusový systém, placené školení.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení, případně práce na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti
Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky
Volné místo konzultant/ka pasivní linky pro lokalitu Liberec.