SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE pro agendu příspěvek na péči

  • Frýdlant

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE pro agendu příspěvek na péči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Liberci, Kontaktní pracoviště Frýdlant
Hlavní náplň činnosti:
- sociální šetření v přirozeném prostředí žadatele
- rozhodování o dávkách příspěvek na péči
- kontrola využívání příspěvku na péči
Kvalifikační a další požadavky:
- vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, min. vyšší odborné vzdělání
- výhodou znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád
- výhodou orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office
- schopnost sociálního kontaktu a komunikace
- dobrý zdravotní stav
- odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži
- dobrá znalost českého jazyka
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost a iniciativa
- svéprávnost a občanská bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- plný pracovní úvazek
- pružná pracovní doba
- předpokládaný nástup 29. 9. 2017, případně dle dohody
- pracovní poměr na dobu určitou, po dobu mateřské a rodičovské dovolené státní zaměstnankyně
Zájemce o uvedenou pozici zašle elektronicky (e-mailem) motivační dopis, strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 20. 8. 2017 včetně na e-mailovou adresu: renata.solcova@lb.mpsv.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Volné místo sociální pracovník/ce pro agendu příspěvek na péči pro lokalitu Frýdlant.