Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

  • Mnichovice

Pracovní místo ( Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Myšlínská 30, Mnichovice 251 64

Prvotní kontakt:
- e-mail: tana .kadlecova@montessorimozaika.cz

Upřesňující údaje:
- Chcete být oddílovým vedoucím a pozorným posluchačem na plný úvazek?
Hledáme vychovatele, který nabídne zajímavý program studentům od 12 do 15 let především v době od 16:00 do 21:00 h od pondělí do středy a zajistí noční dozor od pondělí do čtvrtka.
- Nástup v září 2017.
Možnost ubytování.
- Nabízíme práci v kolektivu učitelů, kteří pro děti od narození tvoří prostředí odpovídající jejich vývojovým potřebám. Nabízíme vzdělání i výměnu zkušeností na mezinárodní úrovni.
- Životopis s fotografií a motivační dopis prosím pošlete do 25. 7. 2017 na tana.kadlecova@montessorimozaika.cz

Zaměstnanecké výhody:
- ubytování
Volné místo vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) pro lokalitu Mnichovice.