asistent/ka obchodního týmu

  • Blansko

Pracovní místo ( asistent/ka obchodního týmu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaké budou Vaše úkoly: vytváření zázemí týmu konzultantů, příprava občerstvení pro klienty, příprava smluvní dokumentace, volání stávajícím klientům, personální činnost, komunikace s institucemi, organizace firemních akcí.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - možno absolvent/ka, fair-play, schopnost komunikace s lidmi, práce s PC (Word, Excel), samostatnost, cílevědomost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem, schopnost přizpůsobit se novým podmínkám, zdravé sebevědomí, motivaci pracovat v dynamickém týmu, odpovědnost za výsledky, profesionální přístup, bezdlužnost a čistý trestní rejstřík.
Poskytujeme: informační a logistické zázemí centrály společnosti, nástupní plat 14-17.000 Kč, příjemné pracovní prostředí, firemní vzdělávací systém, profesionální a motivující pracovní vztahy, motivující odměny, možnost profesního růstu, sociální program.
První kontakt mailem nebo telefonicky.
Volné místo asistent/ka obchodního týmu pro lokalitu Blansko.