Montážní dělník/dělnice

  • Turnov

Pracovní místo ( Montážní dělník/dělnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

- Montáž a kompletace svítidel z jednotlivých komponentů
-kompletace LED svítidel
- kontrola dílů a komponentů
- zaučení pod vedením zkušeného zaměstnance

Požadujeme:

- Vyučení
- Manuální zručnost
- Ochotu učit se novým věcem
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (8hodin/směna)

Nabízíme:

-Zázemí české stabilní výrobní společnosti
-Práci v moderních prostorách
-Zaškolení a zaučení na danou pracovní pozici
-Motivující finanční ohodnocení

-Firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance

Benefity: 5 týdnů dovolené, více volna v době překážek na straně zaměstnance, příspěvek na stravování, závodní jídelna v prostorách společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, očkování proti chřipce, slevy na výrobky,…
-Možnost odborného růstu a osobního rozvoje.

Nástup možný IHNED

Neoslovila Vás uvedená pracovní pozice? Sledujte naši aktuální nabídku pracovních míst na http://www.trevos.cz/spolecnost/kariera a neváhejte nás kontaktovat.
Volné místo montážní dělník/dělnice pro lokalitu Turnov.