Vedoucí rostlinné výroby

Pracovní místo ( Vedoucí rostlinné výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Panský kopec č.p. 1, 561 17 Dlouhá Třebová
POŽADUJEME:
- vysokoškolské zemědělské technické vzdělání
- praxe v oboru je vítána
- práce s lidmi, organizování pracovních procesů
NABÍZÍME: zajímavý program benefitů
ŽIVOTOPIS S ÚDAJI O DOSAVADNÍCH ZAMĚSTNÁNÍCH A ODBORNÝCH ZNALOSTECH ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací
Zemědělství a lesnictví
Věda a výzkum
IT internet, multimédia
Výroba, provoz a řemesla