Restaurant manager - vedoucí střediska

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Restaurant manager - vedoucí střediska ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Zodpovědnost za chod hotelové restaurace (zabezpečení a kontrola při provozu snídaní, obědů, večeří)
Zodpovědnost za dodržování firemních standardů a hygienických norem
Vedení, motivace a kontrolní činnost obsluhujícího personálu
Obsluha hostů
Aktivní spolupráce s šéfkuchařem a ostatními středisky hotelu
Skladové hospodářství, plánování směn podřízených
Tvorba nabídek
Reporting vedení společnosti

Pracovní doba: 12 hodinové služby, krátký-dlouhý týden

Požadujeme:
Praxi v oboru na pozici vrchního číšníka min.2 roky
Manažerské dovednosti, schopnost vést a motivovat tým
Proklientský přístup, týmový duch
Zájem o obor a nové trendy v oblasti gastronomie
Znalost NJ, RJ, ostatní jazyky výhodou

Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení (Základní pevná složka mzdy + procenta z dosažených tržeb + příplatky dle zákoníku práce)
Možnost seberealizace a profesního růstu
Hotelový benefitní program (strava zdarma, roční bonusy, sportovní vyžití, příspěvek na dopravu)
Zázemí moderního a dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu
Volné místo restaurant manager - vedoucí střediska pro lokalitu Mariánské Lázně.