koordinátor skladu a výroby

  • Žatec

Pracovní místo ( koordinátor skladu a výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456
438 01 Žatec 1
nástup dohodou
Náplň práce:: Pozitivně ovlivňuje ziskovost v oblasti zákaznických služeb, kontroly zásob a nákladů
Připravuje polygrafický materiál pro třísměnnou zakázkovou výrobu,Udržuje odpovídající úroveň zásob
Chrání majetek společnosti dodržováním všech předepsaných postupů, Analyzuje zadávací dokumenty pro výrobu, Připravuje zboží pro prodejní plochu, označuje jej, Inventarizace , Udržuje pracovní plochu z hlediska bezpečnosti práce,
Požadujeme: SŠ vzdělání,Pokročilé IT dovednosti - práce v interním systému Eso9, MS Office
Zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů, výdejů a dodacích listů, Procesní myšlení ,Pečlivost a organizační schopnosti, Ochotu učit se novým věcem
Praxe v logistice výhodou
Nabízíme:
Fixní mzdu s variabilní složkou,Proškolení s interními systémy a procesy, Nápoje na pracovišti zdarma, Pravidelné firemní akce, Čisté pracovní prostředí
Možnost profesního růstu, Pojištění odpovědnosti hrazené firmou
kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz
Volné místo koordinátor skladu a výroby pro lokalitu Žatec.