REFERENT/-KA EVIDENCE NÁJMŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA EVIDENCE NÁJMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup 1. 9. 2017
- Náplň práce: vedení analytické evidence úhrad nájemného (úhrad za užívání bytů) včetně vystavování rozpisů úhrad na jednotlivé uživatele, vystavování upomínek na dlužné nájemné (na úhrady za užívání bytů), sledování úhrad v termínu, vyřizování korespondence a reklamací, které se týkají nájemného, předávání podkladů k právnímu vymáhání dlužného nájemného (úhrad za užívání bytů).
- Požadujeme: ÚSO vzdělání, praxi
- Nabízíme: stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 2 sick day, rekreační zařízení
- Pozice je vhodná i pro OZZ.
- Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: ing.step@sbd-hk.cz
Volné místo referent/-ka evidence nájmů pro lokalitu Hradec Králové.