Noční recepční

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Noční recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba v režimu krátký x dlouhý týden od 19:00-7:00hod.

Požadujeme:

- dobrá znalost německého a ruského jazyka, anglický jazyk vítán
- znalost práce na PC
- komunikační znalosti a dovednosti
- profesionální přístup ke klientům
- spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, samostatnost
- příjemné jednání a vystupování
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme:

- silné zázemí stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky + bonusy)
- roční odměnu
- příjemné pracovní prostředí
- samostatnou práci
- možnost seberealizace
- možnost využít dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa
- možnost ubytování
- zaměstnanecké stravování
- možnost příspěvku na dopravu

Kontakt pro zájemce: telefonicky Po-Pá 8:00-14:00hod, anebo e-mailem.
Volné místo noční recepční pro lokalitu Mariánské Lázně.