Vedoucí prodejny - prodavač/ka potravinářského zboží typu masna/uzeniny

  • Cheb

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny - prodavač/ka potravinářského zboží typu masna/uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Svobody 1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-17:00 h. Náplň práce: prodej masa a uzenin (příjem, příprava, skladování), objednávky, inventury, vedení prodejny, vedení pracovního kolektivu, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů. Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se, podmínkou vyučení v oboru nebo praxe, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami. Nabízíme: práce pro stabilní českou společnost, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned, nákup kuřecího masa a zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách firmy. Kontakt pro zájemce: NUTNÝ prvotní telefonický (volat 8:00-17:00 h) nebo e-mailový kontakt pro sjednání schůzky !!!
Volné místo vedoucí prodejny - prodavač/ka potravinářského zboží typu masna/uzeniny pro lokalitu Cheb.