Řidič dodávky

  • Bohumín

Pracovní místo ( Řidič dodávky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Řidič - Bohumín

Přijmeme zodpovědného člověka, který dokáže včas a s úsměvem přivézt zboží k zákazníkovi. Pokud rádi řídíte a komunikace se zákazníkem vám není cizí, přijďte a staňte se součástí naší společnosti, která je ve svém oboru špičkou na Moravě. Práce je pro OZP.

Hlavním účelem firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás.

Jsme na trhu od roku 1998, kdy firma měla 2 zaměstnance.
Od té doby jsme vyrostli do dnešní podoby, kdy máme přes 165 zaměstnanců, 6 poboček, 3 prodejny a přes 7 300 položek na e-shopu.

Náplň práce:
Práce řidiče – manipulace se zbožím ve skladu, naložení zboží do auta, závoz zboží zákazníkovi (závozy Ostrava a okolí)

Požadujeme:
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.
Chuť učit se novým věcem.
Řidičský průkaz skupiny B
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.
Možnost podílet se na dynamickém růstu společnosti.
Dobré mzdové ohodnocení.
Stravenky.
Multisport benefit (permanentka na sportovní aktivity).
Zaměstnanecké slevy na odběr zboží.

Zašlete životopis na e-mail.
Uveďte název pracovní pozice „Řidič - Bohumín“
Kontaktní osoba: Lenka Prokešová mail: Prokesova.l@smero.cz
Vybrané uchazeče/uchazečky budeme kontak
Volné místo řidič dodávky pro lokalitu Bohumín.