asistentka

  • Žatec

Pracovní místo ( asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání,praxe na pozici asistentka výhodou, znalost v oblasti TZB nebo stavebnictví výhodou, anglický jazyk - dobrá znalost slovem a písmem podmínkou, německý jazyk- znalost slovem i písmem výhodou, dobrá znalost práce na PC v programech MS Office (Word, Excel, Outlook)
řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, flexibilita
Náplň práce:
administrativní podpora zakázky- poptávky, objednávky, korespondence ČJ i AJ, kopírování, skenování, základní překlady v AJ
Nabízíme:
zajímavou a různorodou pracovní náplň, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, práce v mladém dynamickém kolektivu, dobré platové podmínky, nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou- od 01.08.2017 do 30.6.2018
kontakt:tel.: 773700033, e-mail: simankova@niersberger.cz
Volné místo asistentka pro lokalitu Žatec.