Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavači v papírnictví

Pracovní místo ( Prodavači v papírnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRODAVAČI V PAPÍRNICTVÍ
Nástup možný ihned.
Požadujeme: Základní znalost ovládání PC. Znalost práce v obchodě výhodou. Znalost papírenského zboží výhodou.Pozitivní přístup k práci, lidem a životu. Příjemné vystupování. Schopnost a ochota komunikace se zákazníky. Záliba v kreativní tvorbě a znalost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka specialista Místo výkonu práce: Sjízdná 5602/4 Kontakt: V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií + motivační dopis na adresu: info@matrace-karvina.cz Nevydávat doporučenky Pracovní náplň: - maloobchodní prodej ...
Nábytek Getymo s.r.o. Ostrava, Inzerováno včera

Administrátor/ka internetového prodeje ADMINISTRÁTOR/KA INTERNETOVÉHO PRODEJE Požadujeme: částečná znalost prodávaného sortimentu, řidičský průkaz skup.B, rychlá a spolehlivá komunikace při jednání se zákazníkem, ochota, úslužnost, vstřícnost Nabízíme: stravenky, penzijní příspěvek, ...
ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o. Vsetín, Inzerováno včera

Prodavač/ka - švadlena z: 31.10.2017 a: 15.5.2018 Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru. Kontakt: písemně na e-mail: info@bytema.cz, Volné místo prodavač/ka - švadlena pro lokalitu Šenov u Nového Jičína.
BYTEMA s.r.o. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit