Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE VEDOUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme zástupce vedoucí do prodejny hraček v Liberci.
Požadujeme:
- praxi ve vedení lidí
- flexibilitu
- spolehlivost, zodpovědnost
- slušné a příjemné vystupování
- dobré komunikační dovednosti
- orientaci na zákazníka
- zodpovědný přístup k práci
Nástupní mzda 19.000,- Kč, po zapracování je ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Inženýr zákaznické kvality Jednání s dodavateli pro Vás není cizí? Máte zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive? Říkají Vám něco nástroje kvality a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zní Vaše odpověď na všechny tyto otázky ano? Pak neváhejte a napište nám. ...
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

VEDOUCÍ LOGISTIKY Máte zkušenosti z logistiky? Jste manažerská osobnost a máte zkušenosti s vedením lidí? Pokud ano, pak hledáme právě Vás do pozice VEDOUCÍ LOGISTIKY na prestižní projekt REMAN
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

VEDOUCÍ PLÁNOVAČ Prosperující zahraniční společnost působící v Královéhradeckém kraji hledá vhodné kandidáty na pozici HLAVNÍHO MATERIÁLOVÉHO PLÁNOVAČE.
Grafton Recruitment s.r.o. Jičín, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit