IZOLACE TH s.r.o.

dělník - izolatér

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Kroměříž - práce ve Zlínském kraji
- pomocné práce při provádění hydroizolací, fyzicky náročnější práce
- vzdělání nižší střední odborné, manuální zručnost, PD pružná dle zakázek
- kontakt osobně nebo telefonicky v sídle firmy (9:00-18:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: izolaceth@seznam.cz
Volné místo dělník - izolatér pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dělník - izolatér

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: IZOLACE TH s.r.o.
Ulice: Bílanská 2296
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Tarcala
E-mail: Ing. Petr Tarcala
Telefon: +420 721 034 919

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IZOLACE TH s.r.o.