PRODEJCE/VÝKUPČÍ OJETÝCH VOZIDEL

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PRODEJCE/VÝKUPČÍ OJETÝCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: e-mailem: tomas.klesa@autobond.cz

Popis pozice
absolvování testovacích jízd se zákazníkem
příprava vozidel k prodeji (čistota, inzerce, focení…)
udržování čistoty a zavedených systémů při prodeji ojetých vozů
prodej a oceňování ojetých vozů
příprava prodejních a výkupních smluv
uzavírání úvěrových a pojistných smluv

Co očekáváme?
zkušenost s přímým prodejem výhodou
nadšení pro vozidla a vše kolem nich
řidičský průkaz skupiny B
samostatnost a časovou flexibilitu
příjemné vystupování a pozitivní přístup
dobré komunikační a prezentační dovednosti
smysl pro týmovou práci

Co nabízíme?
finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům
profesionální a přátelský kolektiv
HPP
možnost profesního růstu
firemní benefity - stravenky, mobilní telefon, PC
zázemí stále rostoucí firmy zastupující tyto značky: Kia, Toyota, Nissan, Ford, Suzuki, Mitsubishi, Subaru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s Vaší fotografií v českém jazyce na : tomas.klesa@autobond.cz + jan.bednar@autobond.cz
Volné místo prodejce/výkupčí ojetých vozidel pro lokalitu Karlovy Vary.