Všeobecná sestra na interní ambulanci

Pracovní místo ( Všeobecná sestra na interní ambulanci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Všeobecná sestra na interní ambulanci PO-PÁ 7:00-15:30 hod. Základní plat dle praxe v oboru, příplatek stabilizační 1500 Kč, pracoviště 300 Kč, osobní ohodnocení. Dovolená 5 týdnů/rok, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, hrazené vzdělávání.
Volné místo všeobecná sestra na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Kuchař/kuchařka - číšník/ servírka Místo výkonu práce: Restaurace U šesti trampů , Zvíkovec 54, Zvíkovec 33808 Požadujeme: základní vzdělání, slušné vystupování, kreativnost Nabízíme: platové ohodnocení od 13.500.- do 22.000,- Kč/měs.. Nabídka ubytování, strava, možnost provozního ...
Martin Veselý Zvíkovec, Inzerováno před 2 dny

Všeobecná sestra s registrací Akreditovaná agentura domácí péče přijme všeobecnou sestru s registrací a ŘP sk. B. Životopis zasílejte na e-mail: vasickova@sos-plzen.cz Volné místo všeobecná sestra s registrací pro lokalitu Plzeň.
Soukromá Ošetřovatelská Služba-SOS s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 2 dny

Všeobecná sestra Místo výkonu práce: Zvíkovec č.p. 99 Náplň práce: poskytování zdravotní péče klientům Domova ZK Požadujeme: minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou - obor zdravotní asistent (všeobecná sestra) platná registrace pro výkon zdravotní ...
Domov Zvíkovecká kytička Zvíkovec, Inzerováno před 2 dny