SPECIALISTA OPERATIVNÍHO NÁKUPU

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA OPERATIVNÍHO NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- zpracovávat a zadávat objednávky od dodavatelů do systému, poptávat dodavatele dle zadání, vyjednávat obchodní podmínky u nových dodavatelů/porovnání cenových nabídek/tlak na snížení cen, poptávat/objednávat importní přepravu, připravovat dokumenty pro cel. deklaranta, urgence termínu/storna objednávek/vyhodnocování předzásobení, zpracování a zpráva dat v IS Helios Orange a jejich vyhodnocování, dodavatele/tlak/zajištění včasné dodávky
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, praxe minimálně 1 rok na stejné či obdobné pozici výhodou, zkušenosti s obchodem (dodací a platební podmínky) výhodou, aktivní AJ (B2) podmínkou, NJ výhodou, dobrá znalost práce na PC – MS Office (Excel nutný) podmínkou, znalost IS Helios Orange výhodou, ŘP sk. B podmínkou, pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní s příjemným vystupováním, máš výborné komunikační i organizační schopnosti, pak máš skoro vyhráno
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
- jednosměnný provoz 40 hod./týd., rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou, zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
Volné místo specialista operativního nákupu pro lokalitu Liberec.