ZÁMEČNÍK/-ICE / DĚLNÍK/-ICE do výroby ocelových konstrukcí

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK/-ICE / DĚLNÍK/-ICE do výroby ocelových konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Vážní č.p. 1171, 500 03 Hradec Králové 3

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Jedná se o výrobu ocelových konstrukcí, zámečnických prvků a jejich sestavování, orientace v technických podkladech, řezání, vyrovnávání, broušení a sváření.
- Požadujeme: min. základní vzdělání; praxe v oboru a svářecí průkaz nutné, průkaz jeřábník/vazač a u cizinců jazykové znalost ČJ vítány
- Nabízíme: stravenky Ticket Restaurant
- V případě zájmu kontaktujte: pí. Brejtrová, tel.: 775 636 006 (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: brejtrova@elektromosev.cz
Volné místo zámečník/-ice / dělník/-ice do výroby ocelových konstrukcí pro lokalitu Hradec Králové.