PEČOVATEL/PEČOVATELKA

  • Železnice

Pracovní místo ( PEČOVATEL/PEČOVATELKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PEČOVATEL/PEČOVATELKA - pracoviště Železnice.
V případě zájmu pošlete životopis na email vedouci.pecovatelek@charitajicin.cz. Bližší informace na tel: 737 139 089.

Minimálně požadujeme:
-výuční list
-trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
-řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - důležité!!!)

Náplní práce je poskytování úkonů pečovatelské služby jako např. úklid domácnosti, zajištění nákupů, pomoc s osobní hygienou, dovážka a podání oběda, atd.

Nabízíme:
-Celý pracovní úvazek
-Mzda 16 000 - 17 500 korun
-Smlouvu na jeden rok s možností prodloužení
-Dovolenou v délce 25 dnů
-Místo výkonu práce: Nám. Svobody 1, Železnice
-Nástup: 1.8.2017, nebo po domluvě

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, nebo nevybrat žádného uchazeče!
Volné místo pečovatel/pečovatelka pro lokalitu Železnice.