Materialise s.r.o.

Obchodně - projektový manažer pro německý trh

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Předlická 460/22, Předlice, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
Vzdělání středoškolské - technické zaměření.
Zájem o průmyslovou výrobu, nové technologie, projektové řízení
Výborná znalost němčiny slovem i písmem
Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
Výborné komunikační dovednosti
Schopnost práce v týmu i samostatně
Schopnost poznat, analyzovat potřeby zákazníka
Náplň práce:
Budete řídit projekty pro naše zákazníky z průmyslových oborů
Budete projektovým manažerem odpovědným za projekty technologie vakuového lití
Úkolem bude vést naši průmyslovou klientelu při výběru technologií a materiálů
Budete vytvářet cenové nabídky
Budete pečlivě sledovat projekty a udržovat kontakt se zákazníky
Budete v přední linii při výrobě zcela nových prototypů vyráběných jak pro velké průmyslové podniky, tak i pro svět spotřebního zboží a ostatní sektory
Budete odpovědná/ý za informovanost všech zúčastněných stran
Tato práce nabízí zajímavou kombinaci technických aspektů, projektového řízení a kontaktů se zákazníky v rámci výrobního prostředí
Nabízíme:
Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
Zaškolení v mateřské firmě v Belgii
Technické vybavení (notebook, mobilní telefon)
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Příspěvek na stravování
Práci v malém kolektivu
Zázemí stabilní společnosti
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.
Volné místo obchodně - projektový manažer pro německý trh pro lokalitu Ústí nad Labem.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodně - projektový manažer pro německý trh

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Materialise s.r.o.
Ulice: Předlická 460
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Darina Šrámková
E-mail: Darina Šrámková
Telefon: +420 474 720 005,724 322 030

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Materialise s.r.o.