Vězeňská služba České republiky Účetní

Účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomicky zaměřené, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), znalost práce na PC, administrativní zdatnost. Vhodné též pro osoby na RD a aktivní důchodce. Dohoda o prac. činnosti s úvazkem 20 hodin týdně (spodní hranice není omezena).
Kontakt osobně na adrese Věznice Stráž pod Ralskem, Máchova 260, Stráž p. R., v pracovních dnech od 6,30 hod do 15,00 hod; mailem či telefonicky v pracovních dnech od 6,30 hod do 15,00 hod.
Volné místo účetní pro lokalitu Stráž pod Ralskem.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Máchova 260
Město: Stráž pod Ralskem
PSČ: 471 27

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Košťálová
E-mail: Věra Košťálová
Telefon: +420 487 878 213vdoběod6:30-15:00

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky