Krajská nemocnice T. Bati, a. s. Lékaři  absolventi

Lékaři absolventi

Odeslat

Pracovní náplň
Práce na kardiologickém oddělení a interní klinice.
Podmínkou je prokazatelná zkušenost v oboru kardiologie nebo interny.
Podmínkou je způsobilost k výkonu povolání podle zákona 95/2004 Sb.
Výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování, příspěvek na ubytování a další benefity
Volné místo lékaři absolventi pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékaři absolventi

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Krajská nemocnice T. Bati, a. s.
Ulice: Havlíčkovo nábřeží 600
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Zdeněk Coufal
E-mail: coufal@bnzlin.cz
Telefon: +420 577 552 138,577 553 188

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Krajská nemocnice T. Bati, a. s.