KOORDINÁTOR(KA) / ASISTENT(KA) ŘEDITELE / KONTAKTNÍ PRACOVNÍK(CE) v sociálních s

  • Liberec

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR(KA) / ASISTENT(KA) ŘEDITELE / KONTAKTNÍ PRACOVNÍK(CE) v sociálních s ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úvazek: 1
Počet volných míst: 1
Nástup: Dle dohody
Pracoviště: Liberec
Náplň práce:
Náplní práce je přímá práce s uživateli drog, kontaktní pracovník pracuje přímo v zařízení (K-Jedná se o pracovní místo půl úvazku koordinátor(ka)/asistent(ka) odborného ředitele organizace a půl úvazku přímá péče v sociálních službách.
Zpracovávání dokumentace, kontrola účetních dokladů, evidence došlé a odeslané pošty, vyřizování korespondence, zajišťování administrativní agendy a vedení evidence úkolů příslušného organizačního útvaru a sledování termínů jejich plnění, přepisování textů, etc.
V případě nutnosti též přímá práce s klienty jednotlivých zařízení.
Dům na půl cesty je pobytová sociální služba pro mladé dospělé (tj. od 18 - 26) vycházející z dětských domovů, diagnostických ústavů, popřípadě z výkonu trestu. Náplní práce je přímá práce s uživateli Domu na půl cesty Liberec. Do této spadá; sociálně-terapeutická činnost, pomoc při uplatňování práv uživatele, pomoc při zvyšování sociálních kompetencí a sociální mobility každého jednoho uživatele, pomoc při snaze o uplatnění na trhu práce.
Cílem K-centra Liberec je informovat klienty o rizicích spojených s užíváním drog, vést klienty k co nejbezpečnější aplikaci a zároveň jim poskytovat takové služby, které vedou ke snížení nejen fyzických, ale i psychických a sociálních rizik a poškození vyplývajících z užívání těchto látek. K-centrum Liberec pomáhá klientům získat, udržet a posílit motivaci ke změně životního stylu směrem k abstinenci. Ve vztahu ke společnosti se podílí na ochraně veřejného zdraví a osvětové činnosti.